Anasayfa / Haberler
AİLE KONULU MAKALE YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Vakfımız Kültür Ödülleri Kapsamında düzenlenen “Ailenin Korunması ve Toplum Düzeni” konulu makale yarışmasının ödül töreni Güneysu Gençlik Merkezinde yapıldı.

Programa aynı zamanda vakıf mütevelli heyeti üyesi Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ahmet Minder, Güneysu Kaymakamı Arif Oltulu, Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer, Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Gür, Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fırat, Vakıf Mütevelli Heyeti Üyeleri, Daire Amirleri, Vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Programda Gençlik Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ve Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fırat birer konuşma gerçekleştirdi.

Programda Vakıf tanıtım filmi ve bu yılki makale yarışmasının adına düzenlendiği Hacı Hafız Yusuf Yılmaz Hocaefendinin Hayatı, Makale Yarışmasında dereceye girenlere ve seçici kurula ödüllerinin taktimi yapıldı.

Daha sonra program Araştırmacı Gazeteci Yazar Mehmet Ali Bulut’un “İyi Bir Ailenin teşekkülü açısından insana düşen görevler” konulu konferansla sona erdi.